Wydawnictwo "Kto jest Kim" działa na polskim i europejskim rynku od 1991 roku.

Redaktor naczelny Wydawnictwa - dr Andrzej Ziemski  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dane adresowe:

ul. Reniferowa 35, 03-289 Warszawa
tel./fax +48 22 814 35 83, 601 21 64 70

www.k.com.pl
e-mal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP: 118-005-64-21  REGON: 011519587

Konto bankowe: Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW
PL 20 1020 1156 0000 7902 0064 7081

 

Polityka prywatności

Wchodzące z dniem 25 maja 2018 roku w życie Ogólne Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego o Ochronie Danych Osobowych – RODO – dotyczące ochrony osób fizycznych w procesie przetwarzania danych osobowych i swobodnego przepływu takich informacji) nakłada na nas obowiązek poinformowania Państwa o o sposobie zabezpieczenia i wykorzystywania danych osobowych przez naszą organizację.

Poniżej przedstawione informacje mają charakter informacyjny i nie wymagają podejmowania przez Państwa żadnych działań. Umożliwiają nam jedynie nieskrępowany kontakt z Państwem.

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Administrator danych osobowych jest Wydawnictwo "Kto jest Kim" - Andrzej Ziemski (z siedzibą w Warszawie przy ul. Reniferowa 35)

Wszelkie dane osobowe (zarówno dotyczące autorów i współpracowników redakcji) przechowywane są – w siedzibie redakcji w Warszawie, przy ul. Reniferowej 35. W sprawie chęci zmiany lub wycofania pozwolenia na ich wykorzystywanie przez redakcję prosimy o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Przetwarzanie danych
Państwa dane osobowe pozyskaliśmy w wyniku dotychczasowej współpracy. Zgodę na ich wykorzystywanie daliście Państwo podczas naszej dotychczasowej współpracy.
Państwa dane są przetwarzane w celu wysyłania zaproszeń na promocje, odczyty, czy przy doręczaniu zamówionych egzemplarzy książek.

Redaktor naczelny – dr Andrzej Ziemski